Dekorasyonda Bir Ekol

italyanART

Büyükçekmece İtalyan Boya UstasıBüyükçekmece İtalyan Boya Ustası

Büyükçekmece İtalyan boya ustası ekiplerimiz müşterilerimize her zaman

Taksim İtalyan Boya UstasıTaksim İtalyan Boya Ustası

Taksim İtalyan Boya Ustası Taksim İtalyan boya ustası ekiplerimiz

Silivri İtalyan Boya UstasıSilivri İtalyan Boya Ustası

Silivri İtalyan Boya Ustası Silivri İtalyan boya ustası olarak

Sarıyer İtalyan Boya UstasıSarıyer İtalyan Boya Ustası

Sarıyer İtalyan Boya Ustası Sarıyer İtalyan boya ustası ekiplerimiz

Kadıköy İtalyan Boya UstasıKadıköy İtalyan Boya Ustası

Kadıköy İtalyan Boya Ustası Kadıköy İtalyan boya ustası ekiplerimiz

Halkalı İtalyan Boya UstasıHalkalı İtalyan Boya Ustası

Halkalı İtalyan Boya Ustası Halkalı İtalyan boya ustası olarak

Esenyurt İtalyan Boya UstasıEsenyurt İtalyan Boya Ustası

Esenyurt İtalyan Boya Ustası Esenyurt İtalyan boya ustası firmamız

Beylikdüzü İtalyan Boya UstasıBeylikdüzü İtalyan Boya Ustası

Beylikdüzü İtalyan Boya Ustası Beylikdüzü İtalyan boya ustası olarak

Beşiktaş İtalyan Boya UstasıBeşiktaş İtalyan Boya Ustası

Beşiktaş İtalyan Boya Ustası Beşiktaş İtalyan boya ustası konusunda

Başakşehir İtalyan Boya UstasıBaşakşehir İtalyan Boya Ustası

Başakşehir İtalyan Boya Ustası Başakşehir İtalyan boya ustası ekiplerimiz

İtalyan Boya

İtalyan boya son dönemin dekoratif çalışmaları arasında yer alır. Beylikdüzü ilçesinde yaşam alanlarınızın dekorasyonunu değiştirmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu boyaların oldukça renkli bir yapısı olduğundan bulunduğu ortama farklı bir hava katar. Özellikle tabanlı çizgilere karşı dayanıklı olması ile günümüzde sıklıkla tercih edilir.

İtalyan Boya Genel Özellikleri Nelerdir?

İtalyan boya özellikleri genel anlamda merak edilir. Bu boyalar yıkanabilir özellikleri ile cephe kaplamalarında rahat bir şekilde kullanılabilir. Bunun yanında halka açık alanlarda da kullanılmasında herhangi bir sıkıntı yoktur. Kendine has bir rengi, ışığı ve nüansı bulunur. Farklı renk ve desenlere sahip olduğundan farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firma olarak kullanmış olduğumuz kaliteli boyalarımız ile duvarlara istediğiniz efektleri veririz.

İsteğe bağlı olarak duvarlarda metal veya altın kaplama havası da katabiliriz. Bu boyaların tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri mor ışıkta ve BLB tür ampulde 3 boyutlu bir efekt oluşturmasıdır. İsteklerinize bağlı olarak bu efektleri gizleyebilir veya yalnızca özel ışıklar ile ortaya çıkarabiliriz.

İtalyan boyaların diğer özellikleri ise şu şekildedir;

  • Diğer boya uygulamalarına göre çok daha zor bir uygulama olduğundan bu işlemleri alanında uzman kişilerin yapması gerekir. Personellerimiz belli bir eğitim aşamasından geçerek bu İtalyan boya uygulamaları ile ilgili kaliteli hizmet verirler.
  • Su bazlı boya kategorisinde yer alır.
  • Kir ya da toz barındırma gibi durumlar söz konusu olmaz.
  • İtalyan boya doğal malzemelerden üretildiği için insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmaz.
  • İç yüzeylerin çok daha geniş görünmesine yardımcı olur.
  • Kokusuz bir yapısı vardır.
  • Dokusal açıdan mermere benzer ve bunun yanında doğadaki tüm malzemelerden esinlenerek uygulamalar gerçekleştirilebilir.
  • Antibakteriyel özelliği sayesinde mantar ya da küf oluşumlarına engel olur.
  • Sert bir yüzeyi bulunur. İsteğe bağlı olarak uygulamalarımız parlak ya da mat olarak gerçekleştiririz.

İtalyan Boya Kullanım Alanları Nelerdir?

İtalyan boya ustası elemanlarımız iç ve dış cephelerde rahat bir şekilde uygulamaları gerçekleştirir. Otellerde, evlerde, eğlence mekanlarında, restoranlarda, showroomlarda, ticaret merkezlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu boyalar uygulandıkları cephelerde gümüş, mermer, granit ya da kadife hissi bırakabilir. İtalyan boyalar çoğunlukla merkez konumunda olan duvarlarda daha çok tercih edilir. Dekorasyonun güçlendirilmesi amacıyla temel olarak saten boya ile beraber kullanılabilir.

İtalyan Boya Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

İtalyan boya uygulamalarımız için her zaman kaliteli ekipmanlar kullanırız. Beylikdüzü ilçesinde her türlü alana bu uygulamaları gerçekleştirebiliriz. En temel olarak işlemler sıva kaplaması, çelik mala ve sıva malzemeleri ile gerçekleştirilir. Yeni duvarlarda öncelikle bir ön kat astar ya da düz duvar boyası gerekir. Dekor boya ustası ekiplerimiz bu gibi durumlar için birtakım temel boya malzemelerine ihtiyaç duyulabilir.

Uygulamayı gerçekleştireceğimiz alanların mümkün olduğunca temiz olmasına özen gösteririz. Bunun yanında dökülmelere karşı zeminin korunmasını da sağlarız. Pek çok farklı duvar ya da tavana İtalyan boya uygulaması gerçekleştirilebilir. Fakat işlem gerçekleştireceğimiz alanların düz ve pürüzsüz olması önemlidir. Duvarlarda çatlak ya da delik sorunları olması halinde öncesinde bunların doldurulması ve zımparalanması işlemlerini gerçekleştiririz. Uygulama yapılacak olan duvarın yağ ve kirden arındırılması da önemli bir konudur.

Öncelikle odanın bir köşesinden başlayarak esnek bir mala ya da spatula ile boyanın yüzeye uygulama işlemlerini gerçekleştiririz. Boyanın farklı uzunluklarda ve açılarda yayılması sağlanır. Kuru sıvanın boyalara sızmasının engellenmesi amacıyla mala yardımıyla düzenli olarak temizlik işlemlerini yaparız.

İkinci kat boya için yeniden aynı boyanın kullanılması gerekir. Mala ya da spatula 60-90 derece bir açı ile tutularak ince bir kat daha sıva uygulaması gerçekleştirilir. Bunun yanında uzun ya da kısa örtüşen vuruşlar kullanırız. Tüm yüzeyler kaplayarak, boşlukların doldurulmasına yönelik çalışmalarımızı gerçekleştiririz. Bunun yanında tümseklerin giderilmesini de sağlarız. Bitirme işlemine geçmeden sıvanın en az 24 saat hava almasını sağlarız.

İtalyan boyacı ustası son adımında yüzey parlatma ve gerekli olması halinde son kat uygulama işlemlerini yaparız. Bu aşamada duvara çok az bir malzeme uygulanır. Fakat sıkıştırma işlemleri gerçekleştirilir. Bu aşamada sıvanın parlatılması ve daha parlak görünmesi sağlanır. Parlaklığın yüzey boyunca eşit olmasının sağlanması açısından duvar parlatma aşamasında ustalarımız hızlı bir şekilde hareket eder. Son kat uygulamasına geçmeden önce yine sıvanın 24 saat kurumasını bekleriz.

Son kat uygulamaları isteğe bağlı olarak gerçekleştirilir. Yüzeyin dayanıklılığı ile yıkana bilirliğinin artırılması amacıyla bu işlem yapılır. Yüksek nem ve trafik olan alanlarda son kat uygulamalarını yapmayı tercih ederiz.

Yüzey kuruduğunda temiz bir mala ile tekrardan parlatma işlemlerini gerçekleştiririz. Oldukça iyi parlaklıktan sonra yüzeyde ek koruma sağlamak açısından pasta cila işlemleri gerçekleştiririz. Bir mala yardımıyla ince bir kat cila uygulaması da gerçekleştiririz.

İtalyan Boya Uygulaması Fiyatları

İtalyan boya, duvarlarda diğer normal yüzeylerde tam olarak alınamayan canlı ve zengin görünümün elde edilmesi için tercih edilebilir. Hareket ve derinlik yaratan mikro varyasyonlar ve renkler ile ortamlarda çok daha canlı bir görünüm elde edilebilir.

İtalyan boya uygulaması fiyatları çoğunlukla uygulanacak yüzeylere ve kullanılan markaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle söz konusu fiyatlarla alakalı net bir bilgi vermek doğru olmaz. İtalyan boya fiyatları ile alakalı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.